دوشنبه , ۷ فروردین ۱۴۰۲

درباره ما

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) جامعه هتلداران کیش

جامعه هتلداران کيش در سال ۱۳۷۶ به همت هتلدارانى بنا نهاد شده که در فرهنگ ما از آنان به عنوان پيش کسوتان صنعت هتلدارى کيش ياد مى کنند که اين دوستان بنا به ضرورت هاى آن زمان و نياز به هماهنگى و تدوين سياست هاى اقامتى با توجه به نگاهى که به آينده اين صنعت داشتند به دور هم جمع شده و اين “جامعه” را بنيان گذارى کردند.

جامعه هتلداران کیش رسالت خویش را تلاش در جهت ارائه خدمات بهینه به هتلداران جزیره زیبای کیش در جهت ایجاد محیطی آرام و ارائه خدماتی مناسب به مسافرین و میهمانان از سوی هتلداران می داند و توان خود را جهت دستیابی به آن و تقویت جاذبه های گردشگری جزیره زیبای کیش متمرکز می نماید.

آرمان جامعه هتلداران کیش، رسیدن به خدمات استاندارد جهت فراهم نمودن محیطی آرام و صمیمی با جاذبه های گردشگری است.

جامعه هتلداران کیش با توجه به تجربه خویش در بخش خدمات هتلداری، اکنون به این باور رسیده است که
می تواند با ارائه خدمات بهینه و پشتیبانی از هتلداران ضمن ایجاد محیطی مطلوب در جزیره زیبای کیش، موجبات آرامش و آسایش گردشگران و میهمانان را فراهم نماید، تا در جهت دستیابی به رسالت خود و رضایت میهمانان موفق شده و در توسعه جاذبه های گردشگری جزیره زیبای کیش سهم خود را ایفا نماید.

جامعه هتلداران کیش جهت ادامه راه خود پنج راهکار اصلی را مد نظر دارد:

۱- در همکاری با سازمان منطقه آزاد کیش و زیر مجموعه های مرتبط با گردشگری در جزیره زیبای کیش در راستای توسعه جاذبه های گردشگری پیشقدم و صاحب نظریه باشد.

۲- در بخش هتلداری با ارائه خدمات بهینه در چارچوب قوانین و مقررات صنفی با تمرکز به طرح ریزی مناسب سیستم های مدیریتی هتل ها، سبب افزایش رضایت میهمانان و گردشگران محترم گردد.

۳- ارتقاء دانش هتلدارى را در اولویت فعالیت های خود قرار دهد.

۴- در بخش داخلی جامعه سعی در افزایش توان نظارتی و اجرایی وظایف خود و ارائه راهکارهای مشاوره ای با هدف توسعه تشکیلات مدیریتی هتل ها را خواهد داشت.

۵- اطلاع رسانی به گردشگران و هتلداران را در راستای توسعه جاذبه های گردشگری جزیره زیبای کیش تقویت نماید.

همچنین جامعه هتلداران کیش ضمن اعلام تعهد كامل خود به سيستم مديريت کیفیت (ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸) ايجاد شده و بهبود مستمر اثربخشی آن، معتقد است که این امر مهم، بدون همدلي و همگامي ذینفعان و همکاران محقق نمي گردد، لذا انتظار دارد ضمن درك و رعايت دقيق مفاد اين خط مشي، در اجراي كامل آن همكاري لازم به عمل آید. اين خط مشي نيز مانند ساير اجزاي سيستم مديريت کیفیت به صورت سالانه مورد بازنگري قرار خواهد گرفت.