کمک به تهیه آرشیو هتلداری “جامعه” یک وظیفه!

بیش از دو دهه از فعالیت جامعه هتلداران کیش می گذرد و در این سال ها، جامعه هتلدران کیش توانسته با تمام نیرو و پتانسیل سیاحتی _ اقامتی خود در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات هتلداری گام بردارد و این گام های اساسی نیز همچنان ادامه دارد.

در طی مقایسه با سال های گذشته، تغییر طیف گردشگران اثرات قابل ملاحظه ایی در ارائه خدمات هتلی داشته است و ضرورتا مدیریت هتل ها، در جهت رضایت مسافران خود تغییرات چشمگیری را به وجود آورده اند که نتیجه آن در پایان هر سال رشد صعودی و رضایتمندی گردشگران و بازدیدکنندگان بوده است.

با پیشرفت جهانی ارتباطات و کم شدن فاصله ها در مجموعه جهانی و دسترسی عموم مردم به رایانه ها و وسائل ارتباط جمعی ضرورت تبلیغات سمعی و بصری مراکز اقامتی و سیاحتی به یک ضرورت بدل گردیده است. حرکت تند تغییر و تحولات در سطح بین المللی و رقابت های تنگاتنگ در جذب گردشگر و بازدیدکننده در عرصه داخلی و خارجی ما را برآن میدارد که با برنامه ریزی های عملی در عرصه سیاحت، جایگاه خود را در حوزه گردشگری مشخص و تثبیت نماییم، که یکی از ابزارهای مهم رسیدن به این استحکام، استفاده بهینه از صور گوناگون تبلیغاتی می باشد.

برای تبدیل کردن جزیره زیبای کیش به کانون نمایشگاه های داخلی و بین المللی، تهیه آرشیو کاملی از معرفی خدمات هتل ها بسیار ضروری می باشد، لذا هیئت مدیره جامعه در تلاش خواهد بود که مذاکره ای را با صاحبان چنین پروژه هایی ترتیب دهد.

اما تا رسیدن به نتیجه نهایی هیئت مدیره نیاز مبرمی به همراهی مدیران محترم هتل ها داشته تا در این پروژه که در واقع معرفی سیمای واقعی و شفاف هتل ها می باشد جایگاه درخور شایسته ای را به تصویر بکشد که فراتر از مرزها نیز قابل ارائه و افتخار باشد.

لذا تقاضا می شود که همه دست اندرکاران و مدیران محترم هتل ها با معرفی منابع و یا شرکت های تهیه کننده چنین پروژه هایی و ارائه مستنداتی از خدمات هتل خود، به جهت تکمیل آرشیو مجموعه هتل های کیش هیئت مدیره را یاری نمایند، تا از طریق جامعه در دسترس عموم قرار گیرد.

رامیس مهماندوست
دبیرجامعه هتلداران کیش

دیدگاهتان را بنویسید