دوشنبه , ۷ فروردین ۱۴۰۲

همایش پلیس، امنیت و اصناف کیش

   روز یکشنبه مورخ ۱۴/۰۷/۹۸ ساعت ۲۰ به دعوت فرماندهی محترم نیروی انتظامی کیش گردهمایی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل سالن همایش هتل لیلیوم با شرکت کلیه جوامع و اصناف کیش برگزار گردید.

ابتدا پس از تلاوتی از آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی کشور جناب آقای مسیح اله صفا به عنوان سخنران اول ضمن بر شمردن خدمات و همکاری های نیروی انتظامی کیش و قدردانی از این زحمات ، این هفته را از سوی جامعه هتلداران به کلیه پرسنل زحمتکش این نیرو تبریک گفته  و از توجه و همکاری پرسنل محترم نیرو با مجموعه هتلداران کیش تشکر نمودند. سپس جناب آقای سادات نجفی به عنوان نماینده جامعه بازاریان و بازرگانان و دیگر صنوف هفته نیروی انتظامی را به مجموعه پرسنل وفادار و تلاشگر نیروی انتظامی کیش تبریک گفته و شکوفائی اقتصادی و رونق بازار و حفظ امنیت جزیره کیش را مدیون تلاش شبانه روزی این نیرو دانسته و از آنان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

سپس معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به شعار ( پلیس هوشمند ، امین مردم ) گفت: هر اندازه که پلیس درافزایش اعتماد عمومی جامعه بهترعمل کند به سمت هوشمند سازی حرکت کرده است.          سعید پور علی با بیان اینکه نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت ، کارنامه ی موفقی داشته است گفت : نیروی انتظامی مقتدر ، هزینه های تامین را پایین می آورد و امروز نیروی انتظامی ما ، با اقتدار کامل با ناهنجاری های اجتماعی مقابله می کند.

  سپس جناب سرهنگ جمالی فرماندهی محترم نیروی انتظامی کیش در جایگاه قرار گرفته و سخنان خود را با این جمله آغاز نمودند که اصناف و جوامع و بازاریان قلب تپنده اقتصاد و جامعه هستند ، امنیت موجب بهبودی کسب و کار خواهد شد و هدف پلیس مشارکت با اصناف برای برقراری امنیت و از بین بردن ناهنجاری های اجتماعی است ، وی افزود : فعالان اقتصادی که در فضای سالم و بر اساس قوانین و مقررات به فعالیت های اقتصادی و کسب و کار مشغولند مورد حمایت نیروی انتظامی قرار میگیرند. تعامل پلیس و اصناف گره گشای مشکلات اجتماعی و اقتصادی است و موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود و همه تلاش پلیس فراهم کردن شرایط برای فعالیت های اقتصادی تجاری و رونق کسب و کار در جامعه است . در ادامه همایش با تقدیم تقدیر نامه از سوی جوامع صنفی به فرماندهی محترم نیروی انتظامی به کار خود پایان داد.

حتما ببینید

کارگاه آموزشی اصول تئوری و عملی خانه داری در هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *