پنج شنبه , ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

همایش پلیس، امنیت و اصناف کیش

   روز یکشنبه مورخ ۱۴/۰۷/۹۸ ساعت ۲۰ به دعوت فرماندهی محترم نیروی انتظامی کیش گردهمایی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل سالن همایش هتل لیلیوم با شرکت کلیه جوامع و اصناف کیش برگزار گردید.

ابتدا پس از تلاوتی از آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی کشور جناب آقای مسیح اله صفا به عنوان سخنران اول ضمن بر شمردن خدمات و همکاری های نیروی انتظامی کیش و قدردانی از این زحمات ، این هفته را از سوی جامعه هتلداران به کلیه پرسنل زحمتکش این نیرو تبریک گفته  و از توجه و همکاری پرسنل محترم نیرو با مجموعه هتلداران کیش تشکر نمودند. سپس جناب آقای سادات نجفی به عنوان نماینده جامعه بازاریان و بازرگانان و دیگر صنوف هفته نیروی انتظامی را به مجموعه پرسنل وفادار و تلاشگر نیروی انتظامی کیش تبریک گفته و شکوفائی اقتصادی و رونق بازار و حفظ امنیت جزیره کیش را مدیون تلاش شبانه روزی این نیرو دانسته و از آنان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

سپس معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به شعار ( پلیس هوشمند ، امین مردم ) گفت: هر اندازه که پلیس درافزایش اعتماد عمومی جامعه بهترعمل کند به سمت هوشمند سازی حرکت کرده است.          سعید پور علی با بیان اینکه نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت ، کارنامه ی موفقی داشته است گفت : نیروی انتظامی مقتدر ، هزینه های تامین را پایین می آورد و امروز نیروی انتظامی ما ، با اقتدار کامل با ناهنجاری های اجتماعی مقابله می کند.

  سپس جناب سرهنگ جمالی فرماندهی محترم نیروی انتظامی کیش در جایگاه قرار گرفته و سخنان خود را با این جمله آغاز نمودند که اصناف و جوامع و بازاریان قلب تپنده اقتصاد و جامعه هستند ، امنیت موجب بهبودی کسب و کار خواهد شد و هدف پلیس مشارکت با اصناف برای برقراری امنیت و از بین بردن ناهنجاری های اجتماعی است ، وی افزود : فعالان اقتصادی که در فضای سالم و بر اساس قوانین و مقررات به فعالیت های اقتصادی و کسب و کار مشغولند مورد حمایت نیروی انتظامی قرار میگیرند. تعامل پلیس و اصناف گره گشای مشکلات اجتماعی و اقتصادی است و موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود و همه تلاش پلیس فراهم کردن شرایط برای فعالیت های اقتصادی تجاری و رونق کسب و کار در جامعه است . در ادامه همایش با تقدیم تقدیر نامه از سوی جوامع صنفی به فرماندهی محترم نیروی انتظامی به کار خود پایان داد.

حتما ببینید

معافیت مالیاتی هتل‌ها مختص اشخاص حقوقی غیر دولتی است

🔸 بخشنامه‌ای از سوی معاونت حقوقی و فنی مالیاتی دفتر فنی و مدیریت ریسک مالیاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.