علی صدوق مالک هتل دریایی ترنج، یکی از خیرین مدرسه ساز کیش

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، درجلسه ای که با حضور وحید صباغیان مدیر عامل موسسه خیریه همره افق قریب ، علی صدوق یکی از خیرین مدرسه ساز کیش و مالک هتل دریایی ترنج و جمعی از تجار و روسای صنوف جزیره  دردفتر انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش برگزار شد موافقتنامه اجرای طرح توسعه هنرستان مبین خلیج فارس کیش و ساخت یک هنرستان جدید نهایی شد.

این مجتمع آموزشی که در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و  زیربنای ۳۹۰۰ مترمربع در سه طبقه ساخته می شود درمجاورت هنرستان مبین خلیج فارس واقع شده است . هنرستان مبین خلیج فارس درسال94 به همت موسسه خیریه فرهنگی همره افق قریب در منطقه صفین ساخته شده بود. زمین این مجموعه آموزشی را موسسه خیریه فرهنگی همره افق قریب خریداری کرده و علی صدوق ازخیرین مدرسه سازکیش ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه ساخت آن را تامین می کند.

 در حال حاضر  فضای این مدرسه در مساحتی بالغ بر ۳۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع در دو طبقه شامل آزمایشگاه کشت و بافت . باغ پرندگان . گلخانه . موزه . آشپزخانه رشته هتل داری . سایت کامپیوتر و زمین چمن مصنوعی است. امسال و با هدف توسعه هنرستان مبین خلیج فارس ، قطعه زمین مجاور  از سازمان منطقه آزاد با نرخ حمایتی خریداری شدکه با نهایی شدن توافقنامه بین موسسه فرهنگی همره افق قریب و علی صدوق خیر مدرسه ساز کیش روند ساخت هنرستان جدید به زودی آغاز خواهد شد تا فضای آموزشی مناسبی برای علاقمندان به تحصیل دررشته های هتلداری، تعمیر موتورهای دریایی وکشت و بافت درجزیره کیش فراهم شود.

دراین جلسه از مسؤلان سازمان منطقه آزاد کیش به جهت حمایت در تامین زمین و تسهیلات صدور جواز و همچنین علی صدوق خیر مدرسه ساز کیش تقدیرشد.

اینها را هم ببینید

تدوین برنامه های راهبردی با هدف رونق گردشگری کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این جلسه …

دیدگاهتان را بنویسید