جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

سرمایه گذار هتل دریایی ترنج، بروکراسی های اداری را یکی از مهمترین علل اجرایی نشدن طرح های نو در کیش برشمرد

به گزارش جامعه هتلداران کیش و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش صدوق سرمایه گذار هتل دریایی ترنج با تشریح روند ساخت هتل ترنج به عنوان ایده ای نو و کاری جدید بر روی آب گفت: بیش از ۳ سال در انتظار دریافت مجوز برای ساخت هتل بودم و طی ۲سال این طرح ساخته شد و به بهره برداری رسید و مدت ساخت آن از روند مجوز گرفتن کوتا ه تر شد.

وی در ادامه بروکراسی های اداری را یکی از عوامل عدم به ثمر نشستن کارهای جدید در جزیره عنوان کرد و خواستار تشکیل کارگروه ایده های نو با همکاری سازمان و انجمن کارآفرینان و سرمایه گذاران شد که در بررسی ایده های سرمایه گذاران به صورت دقیق و صحیح در این کارگروه امکان پذیذ خواهد بود.

سرمایه گذار هتل دریایی ترنج برقرای پرواز های بین المللی را زمینه ساز ارز آوری و تقویت صنعت گردشگری برشمرد و گفت: شلوغی هتل ها زمانی لذت بخش خواهد بود که با حضور مسافران و گردشگران خارجی اشغال شود و موجب ارز آوری باشد.

همچنین محمد زاده انبوه ساز و مدیرعامل شرکت سپندار گشت در این نشست  از اتمام ساخت و آغاز مرحله تجهیز هتل خود در نوار ساحلی خبر داد و گفت: روند کاری سازندگان، سرمایه گذاران و کارآفرینان زمانی تسریع می شود که سه نفر معتمد در کوتاهترین زمان ممکن امور حوزه های صنعت، گردشگری و بازار را به سمع مدیرعامل برسانند تا به معنای واقعی کارها به سر انجام برسد.

وی بازه های زمانی طولانی ۸ تا ۹ ماه برای ارائه جواب مثبت یا منفی از سوی سازمان به سرمایه گذار برای اجرای یک طرح را موجب بی انگیزه شدن و هدر رفت زمان آنها عنوان کرد که آسیب های جدی به حوزه سرمایه گذاری کیش وارد می کند.

حتما ببینید

کارگاه آموزشی اصول تئوری و عملی خانه داری در هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *