برگزاری مجمع عمومی جامعه هتلداران کیش در مهر 98

روز سه شنبه مورخ 98/07/16 ساعت 18:00 مجمع عمومى عادى بطور فوق العاده جامعه هتلداران کيش در محل سالن همایش هتل بزرگ ویدا با شرکت اکثريت اعضاء جامعه تشکيل گردید.

        جلسه با تلاوتی از آیات قرآن مجید و سرود ملی آغاز و رسمیت یافت ، سپس اعضاء محترم هیئت مدیره در جایگاه قرار گرفته و با شمارش اعضاء حاضر در جلسه با توجه به حضور اکثریت اعضاء رئیس هیئت مدیره رسمی بودن جلسه را با وجود حد نصاب اعلام نمودند.

دستور جلسه :

  1. ارائه گزارش مالی سال 97 توسط مدیر مالی جامعه
  2. شرح خلاصه ای از صورت های مالی جامعه توسط بازرس جامعه

سپس مجمع بحث در مورد صورت مالی را آغاز نمود .

ابتدا جناب آقای مسیح اله صفا رئیس هیئت مدیره به عنوان رئیس جلسه ضمن تشکر از حضور اعضاء در مجمع در مورد مسائل مالی جامعه بیاناتی را ایراد فرمودند و خاطر نشان کردند که با توجه به افزایش هزینه ها و همچنین غیر انتفاعی بودن جامعه مساعدت و همکاری اعضاء دلیل استحکام و قدرت اجرائی هیئت مدیره می باشد. لذا از مجموعه مدیران هتلها تقاضا گردید که نسبت به این همکاری تلاش بیشتری را نموده تا انسجام و یکپارچگی جامعه بیش از پیش حفظ گردد . سپس جناب آقای نصراله حاتمی نائب رئیس هیئت مدیره نیز از هماهنگی و انسجام مجموعه اعضاء جامعه هتلداران قدر دانی و برای اعضاء هیئت مدیره تلاش بیشتر را خواستار شدند. جناب آقای مادرشاهیان عضو دیگر هیئت مدیره در مورد جامعه هتلداران کیش و وجود وحدت و یکپارچگی در این جامعه صحبت کرده و از کلیه اعضاء و وحدت و تلاششان در پیشبرد برنامه های اجرائی جامعه تشکر و قدر دانی  به عمل آوردند.

ابتدا پس از استماع گزارش بازرس جامعه در مورد صورتهای مالی سال 97 و ارائه آن به مجمع رای گیری به عمل آمده و صورت های مالی به اتفاق آراء اکثریت اعضاء حاضر در جلسه به تصویب رسید.

سپس جهت انتخاب بازرسین جامعه در سال 98 تعداد 5 نفر از اعضاء کاندید شده و پس از رای گیری و شمارش آراء به ترتیب :

  1. آقای پور قاسمی به عنوان بازرس اصلی انتخاب گردید
  2. آقای فرشید ابراهیمی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

مجمع در ساعت 20 با ذکر صلوات به کار خود پایان بخشید.

اینها را هم ببینید

تدوین برنامه های راهبردی با هدف رونق گردشگری کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این جلسه …

دیدگاهتان را بنویسید